FXC.24.A.DG
DigiKeyn tuotenumero
931-FXC.24.A.DG-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FXC.24.A.DG
Kuvaus
RFID ANTENNA 13.56MHZ NFC
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RFID-antennit 13,56MHz
Kategoria
Taajuus
13,56MHz
Valmistaja
Taoglas Limited
Ominaisuudet
Lähikenttäviestintä (NFC)
Sarja
Koko/mitat
24,00mm halk. x 0,27mm kork.