DSGP.1575.15.4.A.02
DigiKeyn tuotenumero
931-DSGP.1575.15.4.A.02TR-ND - Rullattu teippi (TR)
931-DSGP.1575.15.4.A.02CT-ND - Cut Tape (CT)
931-DSGP.1575.15.4.A.02DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSGP.1575.15.4.A.02
Kuvaus
GPS SMT PATCH ANTENNA
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1,575GHz Galileo, GPS Keraaminen paikka RF-antennit 1,574GHz – 1,576GHz 2,6dBi KOSKETINNASTA Kiinnitys pintaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DSGP.1575.15.4.A.02 -mallit
Kategoria
Raitojen lukumäärä
1
Valmistaja
Taoglas Limited
Paluuhäviö
-10dB
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vahvistus
2,6dBi
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
KOSKETINNASTA
RF-perhe/standardi
Navigointi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Taajuusryhmä
UHF (1GHz – 2GHz)
Korkeus (maks.)
0,157" (4,00mm)
Taajuus (keskikohta/kaista)
1,575GHz
Sovellukset
Galileo, GPS
Taajuusalue
1,574GHz – 1,576GHz