ASGGB254.A
ASGGB254.A
DigiKeyn tuotenumero
931-ASGGB254.A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASGGB254.A
Kuvaus
ASGGB254.A ACTIVE GNSS SURFACE
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1,561GHz, 1,575GHz, 1,602GHz BeiDou, Galileo, GLONASS, GNSS, GPS Keraaminen paikka RF-antennit 1dBi, 2,7dBi, 2,1dBi Juotostina Kiinnitys pintaan
Kategoria
Raitojen lukumäärä
3
Valmistaja
Taoglas Limited
VSWR
Sarja
Vahvistus
1dBi, 2,7dBi, 2,1dBi
Pakkaustapa
Irtotavara
Ominaisuudet
LNA, Suodatin
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
Juotostina
RF-perhe/standardi
Navigointi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Taajuusryhmä
UHF (1GHz – 2GHz)
Korkeus (maks.)
0,254" (6,45mm)
Taajuus (keskikohta/kaista)
1,561GHz, 1,575GHz, 1,602GHz