AP.10F.07.0039B
DigiKeyn tuotenumero
931-1148-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AP.10F.07.0039B
Kuvaus
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH CAB
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1,575GHz GPS Keraaminen paikka RF-antennit 1,574GHz – 1,576GHz -10dBic U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Kiinnitys pintaan
Kategoria
Raitojen lukumäärä
1
Valmistaja
Taoglas Limited
VSWR
2
Pakkaustapa
Kaukalo
Vahvistus
-10dBic
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Kaapeli - 39mm, LNA, Suodatin
RF-perhe/standardi
Navigointi
Terminointi
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Taajuusryhmä
UHF (1GHz – 2GHz)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Taajuus (keskikohta/kaista)
1,575GHz
Korkeus (maks.)
0,244" (6,20mm)
Taajuusalue
1,574GHz – 1,576GHz