UMK105CG820JV-F | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | UMK105CG820JV-F |
Kuvaus | CAP CER 82PF 50V C0G/NP0 0402 |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 82 pF ±5% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0402 (1005 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | UMK105CG820JV-F -mallit |
Kategoria | Lämpötilakerroin |
Valm. | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Sarja | Sovellukset |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Asennustyyppi |
Osan tila Ei uusiin suunnitelmiin | Pakkaus / kotelo 0402 (1005 metrinen) |
Kapasitanssi | Koko/mitat 0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm) |
Toleranssi ±5% | Paksuus (maks.) 0,022" (0,55mm) |