UMK105CG820JV-F
DigiKeyn tuotenumero
587-1210-2-ND - Rullattu teippi (TR)
587-1210-1-ND - Cut Tape (CT)
587-1210-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UMK105CG820JV-F
Kuvaus
CAP CER 82PF 50V C0G/NP0 0402
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
82 pF ±5% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0402 (1005 metrinen)
EDA/CAD-mallit
UMK105CG820JV-F -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
±5%
Paksuus (maks.)
0,022" (0,55mm)