UMK063CG6R6DTHF on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Taiyo Yuden
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Murata Electronics
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
6.6 pF ±0,5pF 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0201 (0603 metrinen)