TMK212ABJ475MG-T
DigiKeyn tuotenumero
587-4937-2-ND - Rullattu teippi (TR)
587-4937-1-ND - Cut Tape (CT)
587-4937-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TMK212ABJ475MG-T
Kuvaus
CAP CER 4.7UF 25V X5R 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.7 µF ±20% 25V Keraamiset kondensaattorit X5R 0805 (2012 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TMK212ABJ475MG-T -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±20%
Paksuus (maks.)
0,055" (1,40mm)