QMK316B7104KL-T
DigiKeyn tuotenumero
587-1320-2-ND - Rullattu teippi (TR)
587-1320-1-ND - Cut Tape (CT)
587-1320-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
QMK316B7104KL-T
Kuvaus
CAP CER 0.1UF 250V X7R 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.1 µF ±10% 250V Keraamiset kondensaattorit X7R 1206 (3216 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
QMK316B7104KL-T -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Korkeajännite
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,071" (1,80mm)