QMJ316B7102MFHT on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Taiyo Yuden
Varastossa: 0
Parametrisesti vastaava
Taiyo Yuden
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
1000 pF ±20% 250V Keraamiset kondensaattorit X7R 1206 (3216 metrinen)
TAIYO YUDEN MLCCs
QMJ316B7102MFHT
DigiKeyn tuotenumero
587-QMJ316B7102MFHTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
587-QMJ316B7102MFHTCT-ND - Cut Tape (CT)
587-QMJ316B7102MFHTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
QMJ316B7102MFHT
Kuvaus
CAP CER 1000PF 250V X7R 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
QMJ316B7102MFHT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Pehmeä terminointi
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,049" (1,25mm)