PAS0815LR2R3105
DigiKeyn tuotenumero
587-2015-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PAS0815LR2R3105
Kuvaus
CAP 1F 20% 2.3V T/H
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 F (EDLC) superkondensaattorit 2.3 V Säteittäinen, Purkki 70mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PAS0815LR2R3105 -mallit
Kategoria
Terminointi
PC-nastat
Valmistaja
Taiyo Yuden
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Sarja
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Pakkaustapa
Irtotavara
Johdinten väli
0,138" (3,50mm)
Osan tila
Vanhentunut
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Kapasitanssi
1 F
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,669" (17,00mm)
Toleranssi
±20%
Toimintalämpötila
-25°C – 60°C
Jännite – nimellinen
2.3 V
Päätuotenumero
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
70mOhm