MCASU105SB7472KFNA01
DigiKeyn tuotenumero
587-MCASU105SB7472KFNA01TR-ND - Rullattu teippi (TR)
587-MCASU105SB7472KFNA01CT-ND - Cut Tape (CT)
587-MCASU105SB7472KFNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MCASU105SB7472KFNA01
Kuvaus
CAP CER 4700PF 50V X7R 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4700 pF ±10% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R 0402 (1005 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MCASU105SB7472KFNA01 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,022" (0,55mm)