MAASH21GSB7473KTNA01 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Taiyo Yuden
Varastossa: 1 720
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Taiyo Yuden
Varastossa: 568
Tekniset tiedot
Varastossa: 4 000
Knowles Syfer
Knowles Syfer
KEMET
KEMET
Murata Electronics
Murata Electronics
Walsin Technology Corporation
0.047 µF ±10% 100V Keraamiset kondensaattorit X7R 0805 (2012 metrinen)
MAASH21GSB7473KTNA01
DigiKeyn tuotenumero
587-MAASH21GSB7473KTNA01TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MAASH21GSB7473KTNA01
Kuvaus
CAP CER 0.047UF 100V X7R 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
MAASH21GSB7473KTNA01 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,053" (1,35mm)