LSMGA160808T151RG
DigiKeyn tuotenumero
587-LSMGA160808T151RGTR-ND - Rullattu teippi (TR)
587-LSMGA160808T151RGCT-ND - Cut Tape (CT)
587-LSMGA160808T151RGDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LSMGA160808T151RG
Kuvaus
FERRITE BEAD 150 OHM 0603 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
150 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 2,1A 50mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LSMGA160808T151RG -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
2,1A
Valmistaja
Taiyo Yuden
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
50mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Voimajohto
Korkeus (maks.)
0,035" (0,90mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Impedanssi taajuudella
150 Ohms @ 100 MHz