LSCND1608HKT2R2MF
DigiKeyn tuotenumero
587-LSCND1608HKT2R2MFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
587-LSCND1608HKT2R2MFCT-ND - Cut Tape (CT)
587-LSCND1608HKT2R2MFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LSCND1608HKT2R2MF
Kuvaus
FIXED IND 2.2UH 1.4A 250 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2.2 µH Suojattu Monikerroksinen Induktori 1.4 A 250mOhm maks. 0603 (1608 metrinen)
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
1,3A
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
250mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
1 MHz
Tyyppi
Monikerroksinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Induktanssi
Valmistajan laitepakkaus
0603
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)