HMK212B7473KGHT
DigiKeyn tuotenumero
587-HMK212B7473KGHTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
587-HMK212B7473KGHTCT-ND - Cut Tape (CT)
587-HMK212B7473KGHTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HMK212B7473KGHT
Kuvaus
CAP CER 0.047UF 100V X7R 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.047 µF ±10% 100V Keraamiset kondensaattorit X7R 0805 (2012 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
HMK212B7473KGHT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,053" (1,35mm)