GMK212BBJ475MD-T
DigiKeyn tuotenumero
587-4896-2-ND - Rullattu teippi (TR)
587-4896-1-ND - Cut Tape (CT)
587-4896-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GMK212BBJ475MD-T
Kuvaus
CAP CER 4.7UF 35V X5R 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.7 µF ±20% 35V Keraamiset kondensaattorit X5R 0805 (2012 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
GMK212BBJ475MD-T -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±20%
Paksuus (maks.)
0,037" (0,95mm)