FBTH1608HL300-T on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Taiyo Yuden
Varastossa: 75
Tekniset tiedot
30 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 2A 28mOhm
FBTH1608HL300-T
DigiKeyn tuotenumero
587-FBTH1608HL300-TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
587-FBTH1608HL300-TCT-ND - Cut Tape (CT)
587-FBTH1608HL300-TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FBTH1608HL300-T
Kuvaus
FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
2A
Valmistaja
Taiyo Yuden
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
28mOhm
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Suodatintyyppi
Voimajohto
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Johtojen lukumäärä
1
Korkeus (maks.)
0,037" (0,95mm)
Impedanssi taajuudella
30 Ohms @ 100 MHz
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)