FBMJ3216HS800-TV
DigiKeyn tuotenumero
587-3856-2-ND - Rullattu teippi (TR)
587-3856-1-ND - Cut Tape (CT)
587-3856-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FBMJ3216HS800-TV
Kuvaus
FERRITE BEAD 80 OHM 1206 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
80 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 1206 (3216 metrinen) 4A 10mOhm
EDA/CAD-mallit
FBMJ3216HS800-TV -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
4A
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
10mOhm
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Korkeus (maks.)
0,051" (1,30mm)
Impedanssi taajuudella
80 Ohms @ 100 MHz
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)