FBMH3225HM102NT
DigiKeyn tuotenumero
587-1753-2-ND - Rullattu teippi (TR)
587-1753-1-ND - Cut Tape (CT)
587-1753-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FBMH3225HM102NT
Kuvaus
FERRITE BEAD 1 KOHM 1210 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 kOhms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 1210 (3225 metrinen) 2A 100mOhm
EDA/CAD-mallit
FBMH3225HM102NT -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
2A
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
100mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
1210 (3225 metrinen)
Korkeus (maks.)
0,110" (2,80mm)
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Impedanssi taajuudella
1 kOhms @ 100 MHz