EMJ316BB7106KLHT
DigiKeyn tuotenumero
587-4209-2-ND - Rullattu teippi (TR)
587-4209-1-ND - Cut Tape (CT)
587-4209-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EMJ316BB7106KLHT
Kuvaus
CAP CER 10UF 16V X7R 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µF ±10% 16V Keraamiset kondensaattorit X7R 1206 (3216 metrinen)
EDA/CAD-mallit
EMJ316BB7106KLHT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Pehmeä terminointi
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,075" (1,90mm)