XXBBBCNANF-16.000000
DigiKeyn tuotenumero
1664-XXBBBCNANF-16.000000TR-ND - Rullattu teippi (TR)
1664-XXBBBCNANF-16.000000CT-ND - Cut Tape (CT)
1664-XXBBBCNANF-16.000000DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XXBBBCNANF-16.000000
Kuvaus
CRYSTAL 16.0000MHZ 9PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
16 MHz ±10ppm Kiteet 9pF 80 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
80 Ohms
Valm.
Käyttötila
Fundamentaalinen
Sarja
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
16 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x2,5)
Taajuuden vakaus
±10ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,030" (0,75mm)
Kuormakapasitanssi
9pF