X3AEELNANF-50.000000
DigiKeyn tuotenumero
1664-X3AEELNANF-50.000000TR-ND - Rullattu teippi (TR)
1664-X3AEELNANF-50.000000CT-ND - Cut Tape (CT)
1664-X3AEELNANF-50.000000DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
X3AEELNANF-50.000000
Kuvaus
CRYSTAL 50.0000MHZ 8PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
50 MHz ±30ppm Kiteet 8pF 100 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Kuormakapasitanssi
8pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
100 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
50 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (1,6x1,2)
Taajuuden vakaus
±30ppm
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,047" lev. (1,60mm x 1,20mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,018" (0,45mm)