TXETDCSANF-20.000000
DigiKeyn tuotenumero
1664-TXETDCSANF-20.000000TR-ND - Rullattu teippi (TR)
1664-TXETDCSANF-20.000000CT-ND - Cut Tape (CT)
1664-TXETDCSANF-20.000000DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TXETDCSANF-20.000000
Kuvaus
XTAL OSC TCXO 20.0000MHZ SNWV
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
20 MHz TCXO Leikattu siniaalto Oskillaattori 2,8V – 3,3V 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TXETDCSANF-20.000000 -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
2,8V – 3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±2,5ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
2mA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,039" (1,00mm)