WCM 7060FASF-701-LM
DigiKeyn tuotenumero
4816-WCM7060FASF-701-LMTR-ND - Rullattu teippi (TR)
4816-WCM7060FASF-701-LMCT-ND - Cut Tape (CT)
4816-WCM7060FASF-701-LMDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
WCM 7060FASF-701-LM
Kuvaus
CMC 4A 2LN 700 OHM SURFACE MOUNT
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 700 Ohms @ 100 MHz 4A DCR 15mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
WCM 7060FASF-701-LM -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
4A
Valmistaja
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
15mOhm
Sarja
Jänniteluokitus – DC
80V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Voimajohto
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,236" lev. (7,00mm x 6,00mm)
Johtojen lukumäärä
2
Korkeus (maks.)
0,150" (3,80mm)
Impedanssi taajuudella
700 Ohms @ 100 MHz