WCM 2012F2SF-670T04
DigiKeyn tuotenumero
4816-WCM2012F2SF-670T04TR-ND - Rullattu teippi (TR)
4816-WCM2012F2SF-670T04CT-ND - Cut Tape (CT)
4816-WCM2012F2SF-670T04DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
WCM 2012F2SF-670T04
Kuvaus
CMC 400MA 2LN 67 OHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 67 Ohms @ 100 MHz 400mA DCR 250mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
WCM 2012F2SF-670T04 -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
400mA
Valmistaja
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
250mOhm
Sarja
Jänniteluokitus – DC
50V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,047" lev. (2,00mm x 1,20mm)
Johtojen lukumäärä
2
Korkeus (maks.)
0,055" (1,40mm)
Impedanssi taajuudella
67 Ohms @ 100 MHz