HFZ 1608PF-601T20 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | HFZ 1608PF-601T20 |
Kuvaus | FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 600 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 2A 95mOhm |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virtaluokitus (maks.) 2A |
Valmistaja TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. | DC-resistanssi (DCR) (maks.) 95mOhm |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 0603 (1608 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Suodatintyyppi Voimajohto | Korkeus (maks.) 0,037" (0,95mm) |
Johtojen lukumäärä 1 | Koko/mitat 0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm) |
Impedanssi taajuudella 600 Ohms @ 100 MHz |