HCI1608F-47NJ-M
DigiKeyn tuotenumero
4816-HCI1608F-47NJ-MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
4816-HCI1608F-47NJ-MCT-ND - Cut Tape (CT)
4816-HCI1608F-47NJ-MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCI1608F-47NJ-M
Kuvaus
FIXED IND 47NH 300MA 700 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
47 nH Suojaamaton Monikerroksinen Induktori 300 mA 700mOhm maks. 0603 (1608 metrinen)
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
700mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
12 @ 100MHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
900MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 MHz
Tyyppi
Monikerroksinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Toleranssi
±5%
Valmistajan laitepakkaus
0603
Virtaluokitus (ampeeria)
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Suojakuori
Suojaamaton
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,037" (0,95mm)