TG-AL373-100-100-2.0-1A
DigiKeyn tuotenumero
1168-TG-AL373-100-100-2.0-1A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TG-AL373-100-100-2.0-1A
Kuvaus
THERM PAD 100MMX100MM W/ADH YLW
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Lämpöanturat Keltainen 100,00mm x 100,00mm Neliö Liima - toisella puolella
Kategoria
Paksuus
0,0790" (2,000mm)
Materiaali
Silikoni-elastomeeri
Sarja
Liima
Liima - toisella puolella
Pakkaustapa
Kotelo
Tausta, teline
Lasikuitu
Osan tila
Vanhentunut
Väri
Keltainen
Tyyppi
Lämpöä johtava eristelevy, eristearkki
Lämmönjohtavuus
1,7W/m-K
Muoto
Neliö
Säilyvyys
12 kuukautta
Ulkomitat
100,00mm x 100,00mm