TG-A6200-5-5-1.5
DigiKeyn tuotenumero
1168-TG-A6200-5-5-1.5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TG-A6200-5-5-1.5
Kuvaus
THERM PAD 5X5MM BLUE
Tarkka kuvaus
Lämpöanturat Sininen 5,00mm x 5,00mm Neliö Liimapinta - molemmat puolet
Kategoria
Ulkomitat
5,00mm x 5,00mm
Paksuus
0,0591" (1,500mm)
Irtotavara
Liima
Liimapinta - molemmat puolet
Väri
Sininen
Käyttö
Moni
Lämmönjohtavuus
6.2W/m-K