TG-A38KX-285-190-1.0-2A
DigiKeyn tuotenumero
1168-TG-A38KX-285-190-1.0-2A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TG-A38KX-285-190-1.0-2A
Kuvaus
THERM PAD 285MMX190MM BLUE
Tarkka kuvaus
Lämpöanturat Sininen 285,00mm x 190,00mm Suorakulmainen Liima - molemmin puolin
Kategoria
Ulkomitat
285,00mm x 190,00mm
Paksuus
0,0394" (1,000mm)
Irtotavara
Liima
Liima - molemmin puolin
Väri
Sininen
Käyttö
Moni
Lämmönjohtavuus
3,8W/m-K