TG-A1250-40-40-1.0 | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | 1168-TG-A1250-40-40-1.0-ND |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | TG-A1250-40-40-1.0 |
Kuvaus | THERM PAD 40X40MM GREEN |
Valmistajan vakio toimitusaika | 8 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Lämpöanturat Vihreä 40,00mm x 40,00mm Neliö |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Ulkomitat 40,00mm x 40,00mm |
Valmistaja t-Global Technology | Paksuus 0,0394" (1,000mm) |
Sarja | Materiaali Silikoni |
Pakkaustapa Irtotavara | Väri Vihreä |
Osan tila Aktiivinen | Lämmönjohtavuus 12.5W/m-K |