35RAPC5CHWNSN
DigiKeyn tuotenumero
137-35RAPC5CHWNSN-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
35RAPC5CHWNSN
Kuvaus
3.5MM RAPC JACK, WIDE BODY, TRRS
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3,50mm (0,141", 1/8", minipistotulppa) - kuulokkeet Puhelinjakki Stereo (4 johdinta, TRRS) Liitin Juotostina
Kategoria
Sisäiset kytkimet
Ei sisällä kytkintä
Valm.
Asennustyyppi
Läpivientiaukko, Suorakulma
Sarja
Terminointi
Juotostina
Pakkaustapa
Kaukalo
Suojakuori
Suojaamaton
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Levyn ohjain
Liittimen tyyppi
Puhelinjakki
Liitännän pituus/syvyys
0,551" (14,00mm)
Sukupuoli
Naaras
Kontaktin materiaali - pinnoite
Tina
Signaalilinjat
Stereo (4 johdinta, TRRS)
Rungon väri
Musta
Toimialan tunnustama liitännän halkaisija
Kotelon materiaali
Kestomuovi
Todellinen halkaisija
0,142" (3,60mm)