35HDLSN15
DigiKeyn tuotenumero
SC3817-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
35HDLSN15
Kuvaus
3.5MM LCK SLD STEREO PLUG, .15 T
Tarkka kuvaus
3,50mm (0,141", 1/8", minipistotulppa) - kuulokkeet Puhelinpistotulppa Stereo (3 johdinta, TRS) Liitin Juotoskorvat
Valm.
Ominaisuudet
Lukittuva, Tiivistetty, Vedonpoistaja
Sarja
Toimintalämpötila
-20°C – 85°C
Jännite – nimellinen
250VAC, 140VDC
Virtaluokitus (ampeeria)
4 A
Kontaktin materiaali - pinnoite
Tina
Rungon väri
Hopea, Musta
Toimialan tunnustama liitännän halkaisija
Sisältää
4 kpl - 1 liitin, 1 kahva, 1 eristinputki, 1 O-rengas
Todellinen halkaisija
0,140" (3,56mm)
Kontaktin materiaali
Sisäiset kytkimet
Ei sisällä kytkintä
Kaapeliaukko
0,150" – 0,175" (3,81mm – 4,45mm)