0175M2-6.000F20DTLLK
DigiKeyn tuotenumero
4309-0175M2-6.000F20DTLLKTR-ND - Rullattu teippi (TR)
4309-0175M2-6.000F20DTLLKCS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0175M2-6.000F20DTLLK
Kuvaus
7050,2pin,6MHZ,20pf,+/-20ppm,-40
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
6 MHz ±20ppm Kiteet 20pF 80 Ohms 2-SMD, ei johtoa
Kategoria
Kuormakapasitanssi
20pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
80 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Nauha
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
6 MHz
Valmistajan laitepakkaus
2-SMD (7x5)
Taajuuden vakaus
±20ppm
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,197" lev. (7,00mm x 5,00mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)