RR1220P-203-D
DigiKeyn tuotenumero
RR12P20.0KDTR-ND - Rullattu teippi (TR)
RR12P20.0KDCT-ND - Cut Tape (CT)
RR12P20.0KDDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RR1220P-203-D
Kuvaus
RES SMD 20K OHM 0.5% 1/10W 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
20 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Ohutkalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RR1220P-203-D -mallit
Kategoria
Koostumus
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Resistanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)