RR0816P-104-D
DigiKeyn tuotenumero
RR08P100KDTR-ND - Rullattu teippi (TR)
RR08P100KDCT-ND - Cut Tape (CT)
RR08P100KDDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RR0816P-104-D
Kuvaus
RES SMD 100K OHM 0.5% 1/16W 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 kOhms ±0,5% 0,063W, 1/16W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Ohutkalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RR0816P-104-D -mallit
Kategoria
Koostumus
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)