RGV3216P-3903-B-T1
DigiKeyn tuotenumero
408-RGV3216P-3903-B-T1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
408-RGV3216P-3903-B-T1CT-ND - Cut Tape (CT)
408-RGV3216P-3903-B-T1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RGV3216P-3903-B-T1
Kuvaus
RESISTOR THIN FILM ANTIC SULFUR
Tarkka kuvaus
390 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, autoteollisuuden AEC-Q200, korkeajännite Ohutkalvo
EDA/CAD-mallit
RGV3216P-3903-B-T1 -mallit
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)