RGV3216P-1004-B-T1 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | RGV3216P-1004-B-T1 |
Kuvaus | RES 1M OHM 0.1% 1/4W 1206 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 24 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 1 MOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, autoteollisuuden AEC-Q200, korkeajännite Ohutkalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | RGV3216P-1004-B-T1 -mallit |
Kategoria | Ominaisuudet Rikkikertymää ehkäisevä, autoteollisuuden AEC-Q200, korkeajännite |
Valm. | Lämpötilakerroin ±25ppm/°C |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 1206 (3216 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Valmistajan laitepakkaus |
Resistanssi | Koko/mitat 0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm) |
Toleranssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,022" (0,55mm) |