RG2012P-5623-B-T5 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Panasonic Industry
Varastossa: 10 481
Tekniset tiedot
Suora
Vishay
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
YAGEO
Vishay Dale
Vishay Dale
Parannus
TE Connectivity Passive Product
562 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200 Ohutkalvo
RG2012P-5623-B-T5
DigiKeyn tuotenumero
RG2012P-5623-B-T5-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RG2012P-5623-B-T5
Kuvaus
RES SMD 562K OHM 0.1% 1/8W 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RG2012P-5623-B-T5 -mallit
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)