RG2012P-1782-B-T5
DigiKeyn tuotenumero
408-RG2012P-1782-B-T5TR-ND - Rullattu teippi (TR)
408-RG2012P-1782-B-T5CT-ND - Cut Tape (CT)
408-RG2012P-1782-B-T5DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RG2012P-1782-B-T5
Kuvaus
RES SMD 17.8K OHM 0.1% 1/8W 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
17.8 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200 Ohutkalvo
EDA/CAD-mallit
RG2012P-1782-B-T5 -mallit
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)