RG1608N-4752-W-T5 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Susumu
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
47.5 kOhms ±0,05% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200 Ohutkalvo
RG1608N-4752-W-T5
DigiKeyn tuotenumero
RG1608N-4752-W-T5-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RG1608N-4752-W-T5
Kuvaus
RES SMD 47.5K OHM 1/10W 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RG1608N-4752-W-T5 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±10ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)