PAT0510S-C-3DB-T10
DigiKeyn tuotenumero
PAT05S3TR-ND - Rullattu teippi (TR)
PAT05S3CT-ND - Cut Tape (CT)
PAT05S3DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PAT0510S-C-3DB-T10
Kuvaus
RF ATTENUATOR 3DB 50OHM 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
42 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF Vaimentimet 3dB 0 Hz ~ 10 GHz 50 Ohms 32mW 0402 (1005 metrinen)
Kategoria
Taajuusalue
0 Hz ~ 10 GHz
Valmistaja
Susumu
Teho (wattia)
32mW
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Impedanssi
50 Ohms