KRL2012E-M-R004-F-T5
DigiKeyn tuotenumero
408-1594-2-ND - Rullattu teippi (TR)
408-1594-1-ND - Cut Tape (CT)
408-1594-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KRL2012E-M-R004-F-T5
Kuvaus
RES 0.004 OHM 1W 0805 WIDE
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4 mOhms ±1% 1W Piirivastukset Leveä 0805 (2012 metrinen), 0508 Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus Metallifolio
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
KRL2012E-M-R004-F-T5 -mallit
Kategoria
Koostumus
Valm.
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus
Sarja
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Leveä 0805 (2012 metrinen), 0508
Resistanssi
Koko/mitat
0,049" pit. x 0,079" lev. (1,25mm x 2,00mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)