CHNR1050-330M-00000
DigiKeyn tuotenumero
4661-CHNR1050-330M-00000TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Chipsen
Valmistajan tuotenumero
CHNR1050-330M-00000
Kuvaus
FIXED IND 33UH 2.3A 104 MOHM SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
33 µH Suojattu Kierresuojattu Induktori 2.3 A 104mOhm Epästandardi
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
104mOhm
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Kierresuojattu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Valmistajan laitepakkaus
2-SMD
Virtaluokitus (ampeeria)
Koko/mitat
0,394" pit. x 0,394" lev. (10,00mm x 10,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
4A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,197" (5,00mm)