SXT32420DD48-19.200M
DigiKeyn tuotenumero
2388-SXT32420DD48-19.200M-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SXT32420DD48-19.200M
Kuvaus
CRYSTAL 19.200MHZ 20PF SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
19.2 MHz ±20ppm Kiteet 20pF 70 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SXT32420DD48-19.200M -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
20pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
70 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
19.2 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x2,5)
Taajuuden vakaus
±20ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)