SXT22412AA27-24.000M
DigiKeyn tuotenumero
2388-SXT22412AA27-24.000M-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SXT22412AA27-24.000M
Kuvaus
CRYSTAL 24.000MHZ 12PF SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24 MHz ±50ppm Kiteet 12pF 80 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SXT22412AA27-24.000M -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Kuormakapasitanssi
12pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
80 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
24 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2,5x2)
Taajuuden vakaus
±50ppm
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Taajuustoleranssi
±50ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)