SXT1148BB27-27.120M
DigiKeyn tuotenumero
2388-SXT1148BB27-27.120M-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SXT1148BB27-27.120M
Kuvaus
CRYSTAL 27.120MHZ 8 PF SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
27.12 MHz ±30ppm Kiteet 8pF 150 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Kuormakapasitanssi
8pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
150 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
27.12 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (1,6x1,2)
Taajuuden vakaus
±30ppm
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,047" lev. (1,60mm x 1,20mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,018" (0,45mm)