SXO75C3A481-100.000M
DigiKeyn tuotenumero
2388-SXO75C3A481-100.000M-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SXO75C3A481-100.000M
Kuvaus
XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 MHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Lähtö
CMOS
Valm.
Syöttöjännite
3,3V
Sarja
Taajuuden vakaus
±50ppm
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Virta - syöttö (maks.)
65mA
Pääresonaattori
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Taajuus
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,197" lev. (7,00mm x 5,00mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,063" (1,60mm)