SF11580A-1083HBL.GN
DigiKeyn tuotenumero
259-1379-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SF11580A-1083HBL.GN
Kuvaus
FAN AXIAL 80X38MM 115VAC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuulettimet Putkiaksiaali 115VAC Neliö - 80mm pit. x 80mm kork. Pallo 31,0CFM (0,868m³/min) 2 johtoa
Kategoria
Kohina
36,5dB(A)
Valmistaja
Sunon Fans
Teho (wattia)
12,00W
Sarja
RPM
2850 RPM
Pakkaustapa
Irtotavara
Terminointi
2 johtoa
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Jännite – nimellinen
115VAC
Hyväksyjä
CE, CUR, TUV, UL
Koko/mitat
Neliö - 80mm pit. x 80mm kork.
Paino
0,75 lb (340,19 g)
Leveys
38,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,130A
Ilmavirtaus
31,0CFM (0,868m³/min)
Jännitealue
85 – 125VAC
Staattinen paine
0,190 in H2O (47,3 Pa)